دانلود کتاب عربی

دانلود مستقیم کتابهای رشته زبان و ادبیات عربی

استخدام 3 هزار هیأت علمی در دانشگاه پیام نور!!!
ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸۸/۱٠/۱٥   کلمات کلیدی: دکترای زبان و ادبیات عربی ،استخدام

موافقت با استخدام 3هزارهیات علمی برای دانشگاه‌ پیام‌نور

مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اخیرا در برنامه پنجم توسعه با سه هزار ردیف استخدامی اعضای هیات علمی برای دانشگاه‌های پیام‌نور موافقت شده است.
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر رضا عامری در همایش معاونان آموزشی دانشگاه‌ها، با اشاره به اختصاص پنج هزار و 200 ردیف استخدامی به دانشگاه‌ها، گفت: در این زمینه پنج هزار ردیف به دانشگاه‌ها اختصاص یافته و 200 ردیف دیگر نیز تا پایان سال به آنها ارائه می‌شود.
وی همچنین اعلام کرد: به ستاد کل نیروهای مسلح نیز قول مساعد جهت افزایش 30 درصدی تامین عضو هیات علمی داده‌ شده است.
عامری با بیان اینکه هیات‌های نظارت و ارزیابی در برخی از استان‌ها چندان فعال نیست، با تاکید بر لزوم فعال‌سازی این هیات‌ها، اظهار کرد: حدود 60 درصد شوراهای نظارت بر ارزیابی دانشگاه‌ها هنوز فعال نشده است.
وی افزود: فعال سازی هیات‌های نظارت بر ارزیابی استانی مهمترین کاری است که در برنامه ما قرار دارد و در این زمینه تعیین استانداردها و معیارهای نظارت و ارزیابی در دستور کار قرار دارد.
مدیر کل ‌دفتر نظارت و ارزیابی وزارت‌ علوم در ادامه با بیان اینکه سهمیه بورسیه بر اساس شاخص‌های خاص تعیین شده است، گفت: از جمله این شاخص‌ها اعضای هیات علمی و تعداد بورسیه‌های موجود است.
عامری خاطر نشان کرد: 10 درصد بورسیه‌ها با مشکل جایابی و ترک محل خدمت مواجه هستند، در این زمینه نیز مواردی در اداره کل بورس مطرح شده است.
به گزارش ایسنا، وی در خاتمه اظهار کرد: برآورد نیاز دانشگاه‌ها به اعضای هیات علمی بر اساس آمایش سرزمین نیز در دستور کار قرار گرفته است.