نتایج کنکور دانشگاه آزاد فردا اعلام می‌شود

 

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج آزمونهای کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در هفته آینده از طریق سایت مرکز آزمون خبر داد و گفت: نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه اعلام می شود. 

محمدرضا مهرادفر با اعلام این خبر افزود: نتایج نهایی آزمون کارشناسی سال 89 رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد عصر شنبه 13 شهریور از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org منتشر می شود.

مهردادفر اضافه کرد: قبول شدگان 20 تا 25 شهریور فرصت دارند با مراجعه به واحدهای دانشگاهی پذیرفته شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از شرکت 800 هزار داوطلب در این آزمون خبر داد و افزود: در نهایت بیش از 500 هزار نفر در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد پذیرفته شدند.

وی همچنین زمان انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را عصر دوشنبه 15 شهریور از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

450 هزار داوطلب کارشناسی ارشد در 277 کد رشته امتحانی و در 121 واحد دانشگاهی در روزهای 23 تا 25 اردیبهشت 89 با یکدیگر به رقابت پرداختند و حدود 30 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرش می شوند.

 

/ 0 نظر / 42 بازدید