معرفی 2700 متقاضی جذب به دانشگاهها

رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی دو هزار و 700 متقاضی جذب با مدرک دکتری به دانشگاههای کشور خبر داد و گفت: در مرحله بعدی داوطلبان بورسیه را به دانشگاههای سراسر کشور معرفی می کنیم.
محمدرضا مردانی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: وزارت علوم در حال حاضر افرادی که متقاضی جذب هیئت علمی به عنوان استادیار و دارنده مدرک دکتری بودند را به دانشگاهها معرفی کرده است.
وی اظهار داشت: دانشگاهها یک ماه فرصت دارند تا به بررسی کارشناسی بپردازند و در نهایت افراد را بر اساس اولویتهای تعیین شده خودشان انتخاب و به وزارت علوم معرفی کنند.
رئیس مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم گفت: همچنین وضعیت متقاضیان بورسیه دکتری در حال بررسی در هیئت مرکزی جذب است تا داوطلبان دانشجوی دکتری که درخواست بورسیه در دانشگاهها را کرده اند در صورت داشتن شرایط به دانشگاههایی که درخواست دانشجوی بورسیه دارند معرفی شوند.
وی اظهار داشت: در مرحله بعدی متقاضیان جذب با مدرک کارشناسی ارشد را بررسی و به دانشگاهها معرفی می کنیم.
مردانی با بیان اینکه تعدادی از مدارک ارسالی متقاضیان ناقص است به مهر گفت: ما از این افراد خواستیم که مدارک را کامل تر کنند تا در فرایند جذب شرکت داده شوند این افراد باید با مراجعه به سایت جذب وزارت علوم و با استفاده از شماره های تماسی که در این سایت قرار داده شده است نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
وی اضافه کرد: کلیه افراد دارنده مدرک دکتری که متقاضی جذب هستند را دو هزار و 700 نفر عنوان کرد و گفت: 10 هزار نفر دانشجوی دکتری نیز متقاضی بورسیه در دانشگاهها هستند.

/ 0 نظر / 30 بازدید